Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Inne

  • Cena
  • Województwo wielkopolskie
  • Miejscowość Ruszków Pierwszy

Opis:

ALBUZ ESI do RSM. Jedyny rozpylacz na rynku 6-otworowy z wkładką ceramiczną do RSM. Sześć otworów skierowanych niemal pionowo w dół zmniejsza prawdopodobieństwo poparzenia uprawy. Równomiernie aplikuje nawóz doglebowy. Wyeliminowany samooprysk belki opryskiwacza. Niezależnie od ciśnienia pracy cały czas ma ten sam kształt strumienia cieczy. Ciśnienie pracy 1,5-4 bar. Dzięki zastosowaniu odpowiednich kołpaków pasuje niemal do wszystkich opryskiwaczy na rynku. Pełna gama kolorystyczne. Profesjonalnie dobieramy rozpylacze pod indywidualne wymagania klienta do każdej uprawę. Możliwość sprzedaży wysyłkowej na terenie całego kraju. Wystawiamy FV. Obsługujemy całą Polskę.

Ciekawe oferty z tego działu:
Landini landpower 135 Traktor Landini landpower 135
Traktor Landini landpower 135 jest sprzedawany na klaravik.pl w imieniu firmy z branży przemysłowej. Licytacja kończy się 05.06.2017 r. Cena wywoławcza: 30000 zł. Aktualną cenę można sprawdzić...
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Mała retencja – jak zwiększyć zasobność gleb w wodę
Mała retencja – jak zwiększyć zasobność gleb w wodę
O ile na brak wody z opadów człowiek nie ma wpływu, to może mieć wpływ na zatrzymanie i zagospodarowanie wody z okresu intensywnych opadów.

Proszę czekać - ładowanie treści...