Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Meble kuchenne Stolkar
Meble kuchenne Stolkar

Warszawa

1,00

Widły do palet i wózków widłowych, używane i nowe - maszyny rolnicze - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Cena Dodano
Widły do bel siana kiszonki słomy

Widły do bel siana kiszonki słomy

Rogóźnokujawsko-pomorskie 520 2019-03-14
znajdzto.pl / ... / Akcesoria do ładowarek / Widły
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu WIDŁY z województw: Zobacz ogłoszenia z działu WIDŁY z miast:

Widły do ładowarek

 

Wbrew pozorom nie tak łatwo wybrać odpowiednie widły do ładowarki. Oferta wideł jako wymienne akcesorium do ładowarek jest bowiem bardzo bogata.

 

Oprócz wideł standardowych, które znajdują się w każdej ofercie producentów oferujących osprzęt do ładowarek, można na rynku znaleźć także widły ze specjalistycznym zawieszeniem i bez zawieszenia, widły antystatyczne, składane, teleskopowe, odwrócone, podcięte, a także widły z antypoślizgową lub ochronną powierzchnią. Widły do ładowarek mogą się różnić także sposobem mocowania – za pomocą śrub lub na sworzniu. Ponadto w ofercie producentów można znaleźć także widły na rolkach, wielkogabarytowe, do pozycjonerów, paletyzerów i przesuwów. Widły w wózkach widłowych i ładowarkach są najczęściej stosowanym osprzętem w pracach rolniczych i gospodarskich. Wykorzystywane są także w magazynach, składach budowlanych itp. Sama konstrukcja wideł bez względu na ich rodzaj jest bardzo podobna, gdyż jest to po prostu odpowiednio wygięty kawałek metalu. Nieco inaczej wygląda system podnoszenia, który częściej sprawia problemy od samych wideł. Dlatego przy wyborze wideł należy kierować się zarówno jakością ich wykonania, jak i sposobem mocowania oraz wytrzymałością systemu podnoszenia.

 

 

 


 

 

 

 


 

Proszę czekać - ładowanie treści...