Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Meble kuchenne Stolkar
Meble kuchenne Stolkar

Warszawa

1,00

Wagi rolnicze, używane i nowe - maszyny rolnicze - ogłoszenia znajdzto.pl (3)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Cena Dodano
Waga wagi inwentarzowa M- Rol bydło trzoda

Waga wagi inwentarzowa M- Rol bydło trzoda

Rogóźnokujawsko-pomorskie 4 900 2019-03-14
znajdzto.pl / ... / Przechowywanie / Wagi rolnicze
Waga elektroniczna wagi pod mieszalnik pasz M- ROL ADRAF

Waga elektroniczna wagi pod mieszalnik pasz M- ROL ADRAF

Rogóźnokujawsko-pomorskie 1 400 2019-03-14
znajdzto.pl / ... / Przechowywanie / Wagi rolnicze
Waga wagi inwentarzowe M- Rol bydło trzoda

Waga wagi inwentarzowe M- Rol bydło trzoda

Rogóźnokujawsko-pomorskie 4 900 2019-03-13
znajdzto.pl / ... / Przechowywanie / Wagi rolnicze
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu WAGI ROLNICZE z województw: Zobacz ogłoszenia z działu WAGI ROLNICZE z miast:

Wagi rolnicze

 

Waga rolnicza jest niezbędnym urządzeniem w każdym gospodarstwie, niezależnie od profilu działalności. Problemem może być jednak nie to, czy kupić wagę, ale jakiego typu.

 

Wybór wagi rolniczej z pewnością musi być podyktowany aktualnymi potrzebami gospodarstwa, jak i planami rozwoju w kolejnych latach. W produkcji bydła i trzody chlewnej sprawdzają się wagi inwentarzowe, które pozwalają ważyć tuczniki do 1500 kg. Inaczej sytuacja wygląda w gospodarstwach rolnych, sukcesywnie rozwijających się. Tam bowiem wagi rolnicze służą ważeniu zarówno małych, jak i bardzo dużych ilości płodów rolnych. Niekiedy zachodzi potrzeba zważenia nawet całych pojazdów wyładowanych zbożem. Zakup takiej wagi rolniczej nie jest tanią inwestycją, ale coraz częściej konieczną. Posiadanie wagi rolniczej pozwala na uniezależnienie się od rolniczych firm usługowych i wykonywanie ważenia w dowolnym momencie. Dobrą alternatywą może się okazać zakup dużej wagi rolniczej na spółkę z innymi sąsiadami oraz zakup mniejszej wagi na własny użytek. Na rynku jest bardzo dużo wag rolniczych renomowanych i mało znanych producentów. Oferowane są wagi rolnicze platformowe mobilne o udźwigu do 50 kg lub 300 kg, a także duże wagi stacjonarne do 1500 kg. Wśród wag rolniczych znajdziemy także wagi hakowe, ważące nawet do 20 ton. Do ważenia ładunków wraz z pojazdami służą wagi osiowe lub pokładowe, a także wagi samochodowe stalowe lub betonowe. Te ostatnie uznawane są za najtrwalsze i wymagające rzadszej konserwacji, ale przez to są także najdroższe. Należy pamiętać, że wagi rolnicze przeznaczone do handlu muszą posiadać homologację.

Proszę czekać - ładowanie treści...