Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Silosy paszowe i zbożowe, używane i nowe - maszyny rolnicze - ogłoszenia znajdzto.pl (3)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Cena Dodano
silos zbożowy silosy zuptor do zboża

silos zbożowy silosy zuptor do zboża

Rogóźnokujawsko-pomorskie 23 500 2018-08-13
znajdzto.pl / ... / Przechowywanie / Silosy
silos paszowy silosy zuptor silosy paszowe

silos paszowy silosy zuptor silosy paszowe

Rogóźnokujawsko-pomorskie 20 400 2018-08-13
znajdzto.pl / ... / Przechowywanie / Silosy
Silos silosy paszowe do zboża zbiorniki z włókna szklanego Zuptor

Silos silosy paszowe do zboża zbiorniki z włókna szklanego Zuptor

Rogóźnokujawsko-pomorskie 6 900 2018-08-13
znajdzto.pl / ... / Przechowywanie / Silosy
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu SILOSY z województw: Zobacz ogłoszenia z działu SILOSY z miast:

W silosach przechowasz nie tylko zboże

 

Silosy kojarzą się najczęściej z przechowywaniem różnego rodzaju gatunków zbóż, w tym kukurydzy, rzepaku czy słonecznika. W silosach można jednak przechowywać znacznie więcej.

 

Dostępność silosów płaskodennych i lejowych o różnych pojemnościach jest bardzo duża. Do niedawna oferowane były silosy do przechowywania materiałów sypkich, kiszonki, trocin, pelletu czy zrębek drzewnych. Coraz częściej dostrzegana jest potrzeba i możliwość przechowywania także odpadów pochodzących z produkcji rolniczej i drzewnej. Odpady te tworzą biomasę, z której pozyskuje się dodatkową energię. Biomasa, jak każdy inny rodzaj materiałów, wymaga zapewnienia określonych warunków składowania. Każdy rodzaj silosu charakteryzuje się innymi parametrami - wielkością, materiałem, z którego jest wykonany, grubością ścian, rodzajem zabezpieczeń przeciwpożarowych, konstrukcją stożka, a także systemem załadunku i rozładunku. Przykładowo silosy na biomasę wyposażone są w klapy eksplozyjne, otwory podglądowe i wejściowe, drabiny przeciwpożarowe, podesty i odpowiednio zabezpieczone przez zapłonem. Silosy oferowane są w gotowych zestawach lub ich produkcja realizowana jest na indywidualne zamówienie. Ze względu na właściwości biomasy silosy na biomasę wykonane są z żelbetu monolitycznego, który zapobiega przymarzaniu biomasy do ścian silosu. Taki żelbetowy silos jest łatwy w konserwacji, odporny na ogień, zapłon i wybuch. Konstrukcja silosów na biomasę pozwala ponadto na tworzenie dodatkowych pomieszczeń pod silosem, ustawianie dodatkowych urządzeń wentylujących lub filtrujących, a także montowanie dużych drzwi rewizyjnych do szybszego rozładunku.

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Proszę czekać - ładowanie treści...