Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
SKUP ŻYTA

Sadki

Deski podłogowe sosnowe

Cieplewo

39

SKUP ŻYTA

Sadki

Meble kuchenne Stolkar
Meble kuchenne Stolkar

Warszawa

1,00

Silosy paszowe i zbożowe, używane i nowe - maszyny rolnicze - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Cena Dodano
kielce kurtyna kurtyny z pasów PVC do suszarni  bricozon. com

kielce kurtyna kurtyny z pasów PVC do suszarni bricozon. com

Kielceświętokrzyskie 95 2018-10-11
znajdzto.pl / ... / Przechowywanie / Silosy
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu SILOSY z województw: Zobacz ogłoszenia z działu SILOSY z miast:

W silosach przechowasz nie tylko zboże

 

Silosy kojarzą się najczęściej z przechowywaniem różnego rodzaju gatunków zbóż, w tym kukurydzy, rzepaku czy słonecznika. W silosach można jednak przechowywać znacznie więcej.

 

Dostępność silosów płaskodennych i lejowych o różnych pojemnościach jest bardzo duża. Do niedawna oferowane były silosy do przechowywania materiałów sypkich, kiszonki, trocin, pelletu czy zrębek drzewnych. Coraz częściej dostrzegana jest potrzeba i możliwość przechowywania także odpadów pochodzących z produkcji rolniczej i drzewnej. Odpady te tworzą biomasę, z której pozyskuje się dodatkową energię. Biomasa, jak każdy inny rodzaj materiałów, wymaga zapewnienia określonych warunków składowania. Każdy rodzaj silosu charakteryzuje się innymi parametrami - wielkością, materiałem, z którego jest wykonany, grubością ścian, rodzajem zabezpieczeń przeciwpożarowych, konstrukcją stożka, a także systemem załadunku i rozładunku. Przykładowo silosy na biomasę wyposażone są w klapy eksplozyjne, otwory podglądowe i wejściowe, drabiny przeciwpożarowe, podesty i odpowiednio zabezpieczone przez zapłonem. Silosy oferowane są w gotowych zestawach lub ich produkcja realizowana jest na indywidualne zamówienie. Ze względu na właściwości biomasy silosy na biomasę wykonane są z żelbetu monolitycznego, który zapobiega przymarzaniu biomasy do ścian silosu. Taki żelbetowy silos jest łatwy w konserwacji, odporny na ogień, zapłon i wybuch. Konstrukcja silosów na biomasę pozwala ponadto na tworzenie dodatkowych pomieszczeń pod silosem, ustawianie dodatkowych urządzeń wentylujących lub filtrujących, a także montowanie dużych drzwi rewizyjnych do szybszego rozładunku.

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Proszę czekać - ładowanie treści...