tagi przyczepy do przewozu słomy w belach
przyczepa rolnicza
zobacz więcej
Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

Przyczepy do przewozu słomy w belach, używane i nowe - maszyny rolnicze - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Cena Dodano
Przyczepa rolnicza przyczepy platformowe do bel METAL- FACH

Przyczepa rolnicza przyczepy platformowe do bel METAL- FACH

Rogóźnokujawsko-pomorskie 24 100 2018-08-13
znajdzto.pl / ... / Przyczepy / Przyczepy do przewozu słomy w belach
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu PRZYCZEPY DO PRZEWOZU SŁOMY W BELACH z województw: Zobacz ogłoszenia z działu PRZYCZEPY DO PRZEWOZU SŁOMY W BELACH z miast:

Przyczepy do bel

 

Przyczepy do bel nie są często spotykane w polskich gospodarstwach, jednak są bardziej praktyczne od przyczep uniwersalnych i skracają czas transportu słomy z pola do magazynu.

 

W większości gospodarstw do przewozu słomy, kiszonki czy gotowych bel wykorzystuje się przyczepy tradycyjne z burtami. Takie rozwiązanie znacznie jednak wydłuża czas związany z załadunkiem bel, zabezpieczeniem do transportu i wyładunkiem. Ponadto przewóz bel przyczepą z burtami wiąże się z większą ilością przejazdów z pola w miejsce docelowe, gdyż na takiej przyczepie nie umieścimy więcej niż 14 bel. Na przyczepę do przewozu bel można załadować nawet 22 bele o przekroju 1,2 m. Warto podkreślić, że spośród wszystkich producentów przyczep najczęściej wybierane są polskie firmy. Najbardziej popularnymi producentami przyczep do przewozu bel są Metal-Fach, Metaltech, Pronar, Wielton i Zasław, Joskin, Agromet Pilmet, Ursus oraz Gromar. Każda z firm posiada kilka modeli przyczep do przewozu bel. Różnią się one m.in. ładownością np. od 8 do 16 ton, liczbą osi czy powierzchnią ładunkową. Nowe przyczepy do przewozu bel posiadają także składane ściany zaporowe na czas przewozu bez ładunku. W wyposażeniu standardowym przyczep do bel znajduje się z reguły m.in. hamulec ręczny, hamulec pneumatyczny, układ oświetleniowy, resory paraboliczne, kliny pod koło oraz otwory mocowania pasów w obrzeżu bocznym. W wyposażeniu dodatkowym znajdziemy natomiast wciągarkę koła zapasowego, zaczep tylny ręczny, kłonice, a także skrzynki narzędziowe, koła zapasowe o różnych parametrach czy zbiornik na wodę.

 

 

 

Proszę czekać - ładowanie treści...