tagi przyczepy do przewozu słomy w belach
przyczepa rolnicza
zobacz więcej
Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Wille Racławickie
Wille Racławickie

Racławice

677 000

Przyczepy do przewozu słomy w belach, używane i nowe - maszyny rolnicze - ogłoszenia znajdzto.pl (2)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Cena Dodano
Przyczepa przyczepy platformowe do bel METAL- FACH

Przyczepa przyczepy platformowe do bel METAL- FACH

Rogóźnokujawsko-pomorskie 39 200 2021-01-20
znajdzto.pl / ... / Przyczepy / Przyczepy do przewozu słomy w belach
Przyczepa do przewozu bel platforma Pronar

Przyczepa do przewozu bel platforma Pronar

Rogóźnokujawsko-pomorskie 39 100 2021-01-11
znajdzto.pl / ... / Przyczepy / Przyczepy do przewozu słomy w belach
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu PRZYCZEPY DO PRZEWOZU SŁOMY W BELACH z województw: Zobacz ogłoszenia z działu PRZYCZEPY DO PRZEWOZU SŁOMY W BELACH z miast:

Przyczepy do bel

 

Przyczepy do bel nie są często spotykane w polskich gospodarstwach, jednak są bardziej praktyczne od przyczep uniwersalnych i skracają czas transportu słomy z pola do magazynu.

 

W większości gospodarstw do przewozu słomy, kiszonki czy gotowych bel wykorzystuje się przyczepy tradycyjne z burtami. Takie rozwiązanie znacznie jednak wydłuża czas związany z załadunkiem bel, zabezpieczeniem do transportu i wyładunkiem. Ponadto przewóz bel przyczepą z burtami wiąże się z większą ilością przejazdów z pola w miejsce docelowe, gdyż na takiej przyczepie nie umieścimy więcej niż 14 bel. Na przyczepę do przewozu bel można załadować nawet 22 bele o przekroju 1,2 m. Warto podkreślić, że spośród wszystkich producentów przyczep najczęściej wybierane są polskie firmy. Najbardziej popularnymi producentami przyczep do przewozu bel są Metal-Fach, Metaltech, Pronar, Wielton i Zasław, Joskin, Agromet Pilmet, Ursus oraz Gromar. Każda z firm posiada kilka modeli przyczep do przewozu bel. Różnią się one m.in. ładownością np. od 8 do 16 ton, liczbą osi czy powierzchnią ładunkową. Nowe przyczepy do przewozu bel posiadają także składane ściany zaporowe na czas przewozu bez ładunku. W wyposażeniu standardowym przyczep do bel znajduje się z reguły m.in. hamulec ręczny, hamulec pneumatyczny, układ oświetleniowy, resory paraboliczne, kliny pod koło oraz otwory mocowania pasów w obrzeżu bocznym. W wyposażeniu dodatkowym znajdziemy natomiast wciągarkę koła zapasowego, zaczep tylny ręczny, kłonice, a także skrzynki narzędziowe, koła zapasowe o różnych parametrach czy zbiornik na wodę.

 

 

 

Proszę czekać - ładowanie treści...