Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Meble kuchenne Stolkar
Meble kuchenne Stolkar

Warszawa

1,00

Przetrząsarki do siana, używane i nowe - maszyny rolnicze - ogłoszenia znajdzto.pl (2)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Cena Dodano
Przetrząsaczo zgrabiarka TALEX przetrząsacz Bocian

Przetrząsaczo zgrabiarka TALEX przetrząsacz Bocian

Rogóźnokujawsko-pomorskie 12 000 2019-02-04
znajdzto.pl / ... / Inne maszyny uprawowe / Przetrząsarki do siana
Przetrząsacz pasowy pająk pasówka hydraulicznie skladany

Przetrząsacz pasowy pająk pasówka hydraulicznie skladany

Rogóźnokujawsko-pomorskie 2 100 2019-02-01
znajdzto.pl / ... / Inne maszyny uprawowe / Przetrząsarki do siana
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu PRZETRZĄSARKI DO SIANA z województw: Zobacz ogłoszenia z działu PRZETRZĄSARKI DO SIANA z miast:

Przetrząsarki do siana


Wilgotność siana i szybkość jego suszenia zależy w dużym stopniu od warunków pogodowych. Proces ten można jednak przyspieszyć, wykorzystując przetrząsarkę do siana.


Przetrząsarka, przetrząsacz czy też przewracarka siana jest niezbędną maszyną rolniczą podczas sianokosów. Praca przetrząsarką znacznie skraca czas suszenia skoszonych traw i roślin zbóż po omłocie. Obecnie dużą popularnością cieszą się maszyny, które łączą w sobie funkcję przetrząsania i zgrabiania, czyli przetrząsaczo-zgrabiarki. Nowoczesne przetrząsarki oferują wiele ciekawych rozwiązań. Generalnie maszyny te za pomocą dyszla z zawieszeniem górnym lub dolnym są ciągnięte przez ciągnik. Producenci przetrząsarek starają się, aby przy dużej szerokości roboczej, np. ponad 10 metrów, nie doszło do strat na jakości pracy. Nowoczesne przetrząsarki nie są już tak obciążone przez podwozie złożone nad maszyną, dzięki czemu przetrząsany materiał jest mniej narażony na zanieczyszczenia. Dobrą pracę przetrząsarki gwarantują także szerokie i duże opony, które stabilizują tor jazdy maszyny. Dobrym rozwiązaniem stosowanym w przetrząsarkach jest składanie hydrauliczne, przy którym szerokość po złożeniu nie przekracza 3 metrów. Nowsze modele przetrząsarek wyposażone są w czasie transportu w boczne osłony składane automatycznie. W celu zapobieżenia kolizji palców z ziemią producenci przetrząsarek montują w urządzeniach hydrauliczne sterowanie podnoszeniem karuzeli na uwrociach, co także znacznie ułatwia manewrowanie zgrabiarką.
Proszę czekać - ładowanie treści...