tagi opryskiwacze polowe
opryskiwacz
zobacz więcej
Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

Opryskiwacze polowe, używane i nowe - maszyny rolnicze - ogłoszenia znajdzto.pl (3)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Cena Dodano
Opryskiwacz ciągany zaczepiany Biardzki z wyposażeniem !

Opryskiwacz ciągany zaczepiany Biardzki z wyposażeniem !

Rogóźnokujawsko-pomorskie 20 000 2018-08-13
znajdzto.pl / ... / Opryskiwacze / Opryskiwacze polowe
Opryskiwacz ciągany zaczepiany Calabria Biardzki hydrauliczny

Opryskiwacz ciągany zaczepiany Calabria Biardzki hydrauliczny

Rogóźnokujawsko-pomorskie 31 000 2018-08-13
znajdzto.pl / ... / Opryskiwacze / Opryskiwacze polowe
Opryskiwacze polowe BIARDZKI 400L 12m AGRO- ACTIV

Opryskiwacze polowe BIARDZKI 400L 12m AGRO- ACTIV

Pasturkaświętokrzyskie 3 450 2018-08-08
znajdzto.pl / ... / Opryskiwacze / Opryskiwacze polowe
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu OPRYSKIWACZE POLOWE z województw: Zobacz ogłoszenia z działu OPRYSKIWACZE POLOWE z miast:

Konserwacja opryskiwacza polowego


Każda maszyna rolnicza wymaga starannego przygotowania do pracy, szczególnie po dłuższych przestojach, jak i po zakończeniu prac polowych.


Opryskiwacze polowe są niezbędne w każdym gospodarstwie rolnym, które dążą do uzyskiwania dużych plonów wysokiej jakości. Maszyny te znacznie ułatwiają przeprowadzanie zabiegów nawożenia oraz zabiegów związanych z ochroną roślin przed szkodnikami i chorobami. Głównymi elementami w opryskiwaczu polowym jest zbiornik na ciecz roboczą, pompa oraz jeden lub kilka rozpylaczy. Na rynku oferowanych jest wiele rodzajów opryskiwaczy, w tym opryskiwacze polowe, które występują w wersji zawieszanej i zaczepianej. Gwarancją długiego użytkowania opryskiwacza polowego jest jego odpowiednia konserwacja. Opryskiwacz polowy powinien być użytkowany i konserwowany zgodnie z instrukcją obsługi i zaleceniami producenta, a także poddawany okresowym przeglądom. Po skończonych opryskach opryskiwacz polowy powinien być dokładnie umyty wewnątrz i na zewnątrz przy zachowaniu środków bezpieczeństwa. Resztki nawozu lub pestycydu powinny być rozniesione po polu. W opryskiwaczu polowym należy także zdemontować układy filtrów i je skontrolować, a po umyciu opryskiwacza polowego ponownie je zamontować. Przy wyłączonej pompie należy sprawdzić filterki opraw rozpylaczy oraz stan przewodu zwrotnego płuczącego i restryktora w filtrach samoczyszczących. Po umyciu opryskiwacz polowy musi być odwodniony i zakonserwowany odpowiednim środkiem.

 


Proszę czekać - ładowanie treści...