Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Mieszalniki pasz sypkich oraz na mokro, używane i nowe - maszyny rolnicze - ogłoszenia znajdzto.pl (2)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Cena Dodano
Mieszalnik pasz sypkich rozdrabniacz Zuptor

Mieszalnik pasz sypkich rozdrabniacz Zuptor

Rogóźnokujawsko-pomorskie 7 300 2019-11-25
znajdzto.pl / ... / Maszyny do pasz / Mieszalniki do pasz
Mieszalnik pasz sypkich rozdrabniacz Adraf

Mieszalnik pasz sypkich rozdrabniacz Adraf

Rogóźnokujawsko-pomorskie 4 700 2019-11-26
znajdzto.pl / ... / Maszyny do pasz / Mieszalniki do pasz
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu MIESZALNIKI DO PASZ z województw: Zobacz ogłoszenia z działu MIESZALNIKI DO PASZ z miast:

Mieszalniki do pasz


Zwrot kosztów inwestycji w stacjonarne mieszalniki pasz może nastąpić w ciągu 4-5 lat. Produkcja własnej paszy jest ekonomiczna dla hodowcy, jak i zdrowsza dla zwierząt.


Mieszalniki pasz sprawdzają się w gospodarstwach hodowlanych, w których hodowcy chcą mieć pełną kontrolę nad jakością i składem zadawanej paszy. Mieszalniki pasz dają możliwość kontrolowania dawek poszczególnych składników karmy, np. zbóż, koncentratów paszowych, mieszanek mineralnych i witaminowych. Doświadczenie pokazuje, że wielu hodowców zwierząt bardziej ceni sobie indywidualne mieszanie pasz zgodnie z aktualnymi potrzebami trzody czy bydła, uniezależniając się od od dostawców pasz. Produkcja własnej paszy pozwala na uzyskanie lepszych wyników w hodowli zwierząt, jednak wymaga także dużej wiedzy. Najczęściej popełniane błędy dotyczą nieprawidłowego rozdrobnienia paszy, nieprzestrzegania etapów mieszania, niezbyt dokładnego dozowania poszczególnych składników paszy oraz nieprzestrzegania czasu mieszania. Czas i wydajność mieszalnika wpływa na dokładne wymieszanie paszy. Warto pamiętać, że krótki czas mieszania powoduje, że składniki, a szczególnie dodatki paszowe, mogą być spożyte przez zwierzęta w zbyt małej lub w zbyt dużej ilości. Dlatego zaleca się, aby dodatki paszowe były wcześniej wymieszane z niewielką ilością paszy. Zbyt długie mieszanie natomiast prowadzi do rozwarstwienia się paszy. Mieszalniki do pasz mogą mieć różną ładowność kosza – od 500 kg do 4000 kg. Dostępne są mieszalniki do pasz pionowe lub poziome. Dodatkowym wyposażeniem mieszalników do pasz są filtry odpylające, odpylanie połączone z podajnikiem poziomym, dolne odpylanie zamontowane na mieszalniku czy mieszalnik z poziomym koszem zasypowym do pasz lekkich.
Proszę czekać - ładowanie treści...