Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Inne

  • Cena
  • Województwo mazowieckie
  • Miejscowość Warszawa

Opis:

Izolowanie wszelkich budynków rolniczych i przemysłowych metodą natrysku pianki pur bezpośrednio na budowie. Wykonanie izolacji natryskowej pianką poliuretanową w budynku, skutkuje natychmiastowym spadkiem kosztów jego eksploatacji, co w efekcie obniża ponoszone nakłady finansowe na ogrzewanie czy schładzanie. Pianka poliuretanowa, odznacza się wysoką przyczepnością do wszelkich materiałów budowlanych takich jak blacha, beton, drewno, płyta osb i eternit, papa, styropian, folia paroprzepuszczalna i innych oraz wysoką odpornością na ciężkie warunki środowiskowe. Poliuretan natryskowy bardzo dobrze sprawdza się w rolniczych budynkach inwentarskich w przypadku wykonania: - docieplenia kurników, chlewni, obór, o konstrukcji drewnianej, stalowej, betonowej oraz bezpośrednio na płytę eternitową, - izolacji przeciwskropleniowych hal stalowych, skutecznie blokuje efekt skraplania w budynkach, w których występuje wysoka wilgotność powietrza, - izolacji przechowalni - chłodni, polegająca na adaptacji istniejących wiat drewnianych i stalowych czy budynków inwentarskich. Piankę poliuretanową można stosować wszędzie, wykonując: - docieplenie poddasza na deskowaniu, folii paro przepuszczalnej czy bezpośrednio na wewnętrznej części poszycia dachu, - termomodernizacje budynków, efektywnie upraszcza procesy renowacji starych budynków adoptując je do nowych wymagań, - izolację hal stalowych, łukowych, produkcyjnych i magazynowych oraz innych blaszanych, betonowych czy drewnianych budynków o wszelakiej nieregularnej konstrukcji oraz do wykonywania izolacji przeciwskropleniowych. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 510-775-497 i dowiedz się więcej na temat tego użytecznego materiału izolacyjnego. Skorzystaj z naszej oferty i zredukuj swoje wydatki na energię - prąd, gaz, węgiel czy olej opałowy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie znajdują się dodatkowe informacje techniczne: www.eko-pur.pl/piankowanie-pianowanie.htm *Określenie kosztów usługi, wymaga indywidualnej wyceny.

Ciekawe oferty z tego działu:
new holland td80d
sprzedam ciągnik rolniczy new holland td80d z 2006 r . w dobrym stanie technicznym z zamontowanym ładowaczem czołowym tur 4 .
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Wpływ rolnictwa ekologicznego na rolnictwo
Wpływ rolnictwa ekologicznego na rolnictwo
Rolnictwo ekologiczne wymaga większych nakładów pracy niż rolnictwo konwencjonalne, ale jest bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego i wytwarza wysokiej jakości artykuły spożywcze mało...

Proszę czekać - ładowanie treści...