Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Prasy zwijające

  • Cena PLN
  • Województwo małopolskie
  • Miejscowość Jordanów

Opis:

Marka: [Other] Model: PRASA SIPMA Z-279 Rok produkcji: 2000 VAT: 23.00 Prasa Z562 produkcji Metal-Fach jako pierwsza w kraju zastosowała innowacyjną metodę w produkcji pras zwijanych, w których niezawodność oraz wysoki stopień sprasowania (zgniotu) zapewniają całkowicie walcowe komory zwijania. Dzięki temu rozwiązaniu otrzymujemy sianokiszonkę doskonałej jakości (optymalne warunki do zakiszania). Zastosowanie podbieracza o szerokości 180 cm zwiększa wydajność zbioru materiału, a dodatkowe zamontowanie obwiązywacza siatką zwiększa wydajność zbioru do 30%. Prasa jako pierwsza w kraju została wyposażona również w aplikator do zakiszania pasz w trakcie zbioru. Nowoczesna blokada mechaniczna tylnej klapy w przeciwieństwie do hydraulicznej nie obciąża hydrauliki ciągnika co wpływa na zwiększenie wydajności maszyny i zmniejszenie zużycia paliwa. Dzięki zastosowaniu szerokich kół prasa doskonale nadaje się do prac na podmokłych terenach. Zobacz pełne ogłoszenie i dane kontaktowe w serwisie mascus.pl (bd5d79c6)

Ciekawe oferty z tego działu:
new holland td80d
sprzedam ciągnik rolniczy new holland td80d z 2006 r . w dobrym stanie technicznym z zamontowanym ładowaczem czołowym tur 4 .
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Nowe prasy rolujące firmy McHale
Nowe prasy rolujące firmy McHale
F5000 to prasy rolujące ze zwiększoną o 10 proc. gęstością beli. W skład serii F5000 wchodzą trzy modele: F5400 (F5400c - maszyna stworzona specjalnie na rynek polski), F5500 oraz w pełni...

Proszę czekać - ładowanie treści...