Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Rozrzutniki nawozów mineralnych

  • Cena PLN
  • Województwo łódzkie
  • Miejscowość Sławno

Opis:

Marka: [Other] Model: MinosAgri Dodatkowe opcje: Nowy / nieużywany Umowa serwisowa: Tak VAT: 23.00 ROZSIEWACZ MINOS-AGRI T-CDGS 1200 Rozsiewacz dwutarczowy MINOS AGRI, to idealne urządzenie, służące do rozsiewu wszelkiego rodzaju, nawozów sztucznych na szerokość od 12 do 18 m. Idealnie przeprowadzona krzywa wysiewu zapewnia klientowi, że każdy kilogram nawozu został precyzyjnie rozsiany na określonej przez użytkownika powierzchni. Regulacji dawki wysiewu dokonujemy za pomocą ustawienia szczeliny w dnie zbiornika. Maszyna ta jest także odporna na korozyjne działanie nawozów dzięki zastosowaniu malowania proszkowego. Dane techniczne: - szerokość pracy 12-18 m, - konstrukcja malowana proszkowo, - tarcze wysiewające wykonane ze stali nierdzewnej. Zobacz pełne ogłoszenie i dane kontaktowe w serwisie mascus.pl (7702DDA6)

Ciekawe oferty z tego działu:
new holland td80d
sprzedam ciągnik rolniczy new holland td80d z 2006 r . w dobrym stanie technicznym z zamontowanym ładowaczem czołowym tur 4 .
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Redlice w siewnikach zbożowych – talerzowa czy stopkowa?
Redlice w siewnikach zbożowych – talerzowa czy stopkowa?
W siewnikach mechanicznych redlica stopkowa wciąż jest dość popularnym wyposażeniem i opiera się przewadze, jaką w siewnikach pneumatycznych ma redlica talerzowa. Czy taki stan rzeczy utrzyma...

Proszę czekać - ładowanie treści...