Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 7 lutego 2019

Napęd wspomagania URSUS C- 360 z wału korbowego!

Silniki i osprzęt

Opis:

Kompletny napęd wspomagania układu kierowniczego

Zastosowanie: ursus C-360 - napęd z koła pasowego

Pompa ze wspornikiem mocuje się do wspornika poprzecznego maski (pod filtrem powietrza), pompa napędzana jest z wału korbowego poprzez koło pasowe i wał przegubowy.

W skład zestawu wchodzi:

1) pompa hydrauliczna wspomagania o wydajności 10l/min
2) złącza hydrauliczne pompy ssawne i tłoczne
3) dwa oringi uszczelniające przyłącza
4) ułożyskowanie kompletne
5) wał przegubowy
6) koło pasowe wału na odrzutnik lub na uszczelniacz (należy zgłosić po zakupie jakie koło pasowe jest potrzebne)Zapewniamy serwis gwarancyjny przez 2 lata oraz serwis pogwarancyjny.Wysyłka na terenie całej Polski, zapłata przy odbiorze u kierowcy!!!

Zapewniając, że zestaw w 100% pasuje do C-360, dajemy możliwość zwrotu towaru w przypadku jeśli wspomaganie nie będzie pasowało przez co nie spełni Państwa oczekiwań!!Dajemy możliwość zakupu na raty, bardzo łatwo i bezpiecznie, zadzwoń i spytaj o szczegóły!!Jeżeli chcesz sprzedać ciągnik ursus C-360 i masz z tym problemy, jest to idealne wyjście z sytuacji. Zakupując takie wspomaganie bez problemu możesz podnieść wartość rynkową ciągnika nawet o 3500zł. Twoja oferta zabłyśnie na tle innych a szansa na sprzedanie ciągnika będzie przy tym dużo większa.

Jeżeli zakupiłeś TURa i praca z ciągnikiem stała się udręką, nie zastanawiaj się, kupując wspomaganie wszystkie problemy znikną. Kierownicą będziesz kręcił jedną ręką i praca stanie się lżejsza i przyjemna. Daj sobie pomóc i zainwestuj w zdrowie.WYSYŁKA KURIERSKA POBRANIOWA 20 ZŁ

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą na stronie:
www.agromil.pl


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...