Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 7 lutego 2019

Napęd pompy wspomagania URSUS C- 360 z rozrządu!

Silniki i osprzęt

Opis:

Napęd kompletny wspomagania układu kierowniczego

Zastosowanie: ursus C-360 C-4011 Ostrówek

W skład zestawu wchodzi: pokrywa rozrządu, pompa, koła zębate, złączki.Zapewniamy serwis gwarancyjny przez 2 lata oraz serwis pogwarancyjny.Wysyłka na terenie całej Polski, zapłata przy odbiorze u kierowcy!!!

Zapewniając, że zestaw w 100% pasuje do C-360, dajemy możliwość zwrotu towaru w przypadku jeśli wspomaganie nie będzie pasowało przez co nie spełni Państwa oczekiwań!!Dajemy możliwość zakupu na raty, bardzo łatwo i bezpiecznie, zadzwoń i spytaj o szczegóły!!Jeżeli chcesz sprzedać ciągnik ursus C-360 i masz z tym problemy, jest to idealne wyjście z sytuacji. Zakupując takie wspomaganie bez problemu możesz podnieść wartość rynkową ciągnika nawet o 3500zł. Twoja oferta zabłyśnie na tle innych a szansa na sprzedanie ciągnika będzie przy tym dużo większa.

Jeżeli zakupiłeś TURa i praca z ciągnikiem stała się udręką, nie zastanawiaj się, kupując wspomaganie wszystkie problemy znikną. Kierownicą będziesz kręcił jedną ręką i praca stanie się lżejsza i przyjemna. Daj sobie pomóc i zainwestuj w zdrowie.


WYSYŁKA KURIERSKA POBRANIOWA 20 ZŁ

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą na stronie:
www.agromil.pl


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...