Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 30 kwietnia 2021

Ładowacz czołowy Tur Ursus MTZ John Deere Farmtrac ładowacze czołowe

Ładowacze, chwytaki

Opis:

Ładowacze czołowe Metal-Technik zostały zbudowane, by zagwarantować najwyższą wydajność. Począwszy od ogólnej ruchliwości, aż po najdrobniejszy szczegół. W budowie zastosowano stal najwyższej jakości – S235, dwie poprzeczki z rury o średnicy 90 mm, które wzmacniają konstrukcję oraz siłownik o zmniejszonej średnicy - co doskonale współgra z ciągnikami o słabej wydajności hydrauliki. Powłoka malarska składa się z podkładu i właściwej farby, która nakładana jest metodą proszkową. Sterowanie ładowacza odbywa się za pomocą joysticka. Wyposażony jest m.in. w: szybkozłącze do montażu ładowacza, szybkozłącze kompletne hydrauliki, mechaniczne prowadzenie równoległe oraz wsporniki do odstawiania ładowacza. Osprzęt współpracujący z ładowaczem to m.in.: chwytak, krokodyl, łyżka, łycho-krokodyl, paleciak, wycinak. Przeznaczony jest do załadunku i rozładunku płodów rolnych, obornika, kiszonki materiałów sypkich, palet oraz prac transportowych w gospodarstwie rolnym.
W standardzie joystick i rozdzielacz NIMCO.

Ładowacze charakteryzują się niewielkim błędem poziomowania dla osprzętu o uszach spawanych pod kątem 90 stopni do podłoża i wynosi on 3 stopnie. Przy zastosowaniu paleciaka bądź chwytaka z uszami skośnymi (tak jak w łyżce) błąd poziomowania zwiększy się. jednak będzie mieścił się w granicach tolerancji zapewniających komfortową pracę. Maksymalny kąt czerpania uzyskiwany jest na wysokości 1000mm i jest on korygowany przez system zaworów hydraulicznych, siłowników o podwójnym tłoczysku i zderzaków w celu zapobieżenia kolizji ramki z ramą ładowacza.
Podane dane są uśrednionymi i mogą różnić się w niewielkim stopniu w zależności od modelu ciągnika. Ze względu na ciągłe ulepszanie produktów parametry mogą ulec zmianie. Zastosowanie osprzętu innych marek jak i rodzaju powoduje zmianę parametrów. Błąd poziomowania jest mierzony dla osprzętów o uszach spawanych na 90o względem podłoża. Dla łyżki kąt
ten jest inny co może powodować większy błąd.

CENY:
model MT-01, 14 500 zł
model MT-02, 14 900 zł
model MT-03, 15 800 zł
model MT-04, 21 000 zł
model MTS-1200, 17 500 zł

Dodatkowo za dopłatą amortyzator do ładowacza +1500zł

Zapoznaj się z szerszą ofertą naszej firmy i wejdź na
www.agromil.pl


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...