Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 7 lutego 2019

Silos silosy paszowe do zboża materiałów sypkich agro met

Inne

Opis:

ilosy lejowe z blachy falistej ocynkowanej do przechowywania pasz granulowanych i sypkich. Konstrukcja silosu paszowego pozwala na całkowite pneumatyczne napełnienie oraz bezproblemowe jego opróżnienie bez konieczności wykonywania jakichkolwiek prac wewnątrz zbiornika.

Lej i dach silosów wykonane są z blachy gładkiej, co eliminuje gromadzenie się wody lub śniegu na dachu, a w części lejowej pozwala uzyskać bezproblemowy zsyp magazynowanego materiału. Natomiast powłoka boczna wykonana jest z blachy falistej, co pozwoliło osiągnąć zdecydowanie sztywniejszą, a tym samym bardziej wytrzymałą na wszelkiego typu odkształcenia konstrukcję.

Dodatkową zaletą zastosowania blachy falistej w części walcowej zbiorników jest załamywanie promieni słonecznych, zapobiegające nadmiernemu nagrzewaniu się przechowywanych materiałów w okresie letnim.

Wszystkie silosy paszowe produkowane przez firmę Agro Met posiadają rurę do pneumatycznego załadunku o średnicy 108 mm zaopatrzoną w złącze kłowe oraz ocynkowaną rurę odpowietrzającą.

Do budowy zbiorników wykorzystujemy blachę z powłoką 275Zn, a pozostałe wszelkie elementy konstrukcyjne są cynkowane ogniowo, co gwarantuje długą żywotność naszych produktów.

Silosy paszowe zaopatrzone są w odpowiednią do pojemności ilość okienek rewizyjnych oraz właz w części dolnej leja, umożliwiający bezpieczną kontrolę czystości i stanu technicznego pustego silosu.

Istnieje możliwość zamontowania włazu w części dachowej wraz z drabinką. zbiorniki na życzenie klienta mogą być wyposażone w ręczny wysyp magazynowanej paszy.

Każdy silos paszowy posiada standardowy wylot o średnicy 440 mm gwarantujący możliwość podłączenia podajników ślimakowych, spiralnych produkcji krajowej jak i zagranicznej. Wszystkie elementy uszczelniane są szczeliwem nie powodującym utleniania warstwy antykorozyjnej.

Dane techniczne:
- symbol S-2,6
- objętość 3,3m 3
- pojemność paszy 2,18 t (przelicznik paszowy 670kg/m30
- pojemność zboża 2,60 t (przelicznik zbożowy 800 kg/m3)
- ilość stóp 3 szt.
- waga silosu250 kg
- wysokość silosu 3,56 m

Osprzęt:
- właz rewizyjny 300 zł
- zasuwa nożycowa fi 440 mm 300 zł
-zasuwa nożycowa fi 200 mm z przewietrzaniem 600 zł
- przewietrzanie 1200 zł
- wysyp boczny 200 zł
- drabina 600 zł

W sprzedaży także silosy o średnica 2,10m, kąt leja 60 stopni. Średnicy 2,50m kąt leja 60 stopni. Średnica 3,12 m kąt leja 60 stopni. Średnica 3,12 m kąt leja 45 stopni. Średnica 3,70m kąt leja 45 stopni.

KOSZT TRANSPORTU UstalAMY INDYWIDUALNIE 
1,50 - 2,50 ZŁ ZA KM


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...