Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Meble kuchenne Stolkar
Meble kuchenne Stolkar

Warszawa

1,00

Kosiarki rotacyjne do zboża i siana, używane i nowe - maszyny rolnicze - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Cena Dodano
PROMOCJA ! KOSIARKA Rotacyjna 1. 35 1. 65 1. 85 Banrol AGRO- Activ

PROMOCJA ! KOSIARKA Rotacyjna 1. 35 1. 65 1. 85 Banrol AGRO- Activ

Pasturkaświętokrzyskie 3 290 2019-02-15
znajdzto.pl / ... / Kosiarki łąkowe / Kosiarki rotacyjne
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu KOSIARKI ROTACYJNE z województw: Zobacz ogłoszenia z działu KOSIARKI ROTACYJNE z miast:

Kosiarka rotacyjna


Zakup kosiarki na potrzeby gospodarstwa nie jest łatwą decyzją. Na rynku mamy wiele rodzajów kosiarek, które różnią się parametrami, wielkością i przeznaczeniem.


Zakup kosiarki musi być dostosowany realnymi potrzebami, a nie tylko ceną i stopniem zaawansowania urządzenia. Przy wyborze kosiarki należy uwzględnić wielkość koszonej powierzchni, częstotliwość koszenia czy ukształtowanie terenu. W kosiarkach rotacyjnych wyprofilowane noże obracają się wokół osi pionowej. Maszyny te mają zastosowanie nie tylko w amatorskiej uprawie działki i ogrodów, ale także w rolnictwie do przygotowywania siana i sianokiszonki. Kosiarki rotacyjne rolnicze mogą być montowane z tyłu ciągnika, a ich szerokość robocza wynosi od 1,35 m do 3 m. Wśród kosiarek rotacyjnych wyróżnia się kosiarki bębnowe, z których częściej korzystają małe i średnie gospodarstwa. Ponadto ten typ kosiarek znajduje zastosowanie na łąkach z dużą ilością kamieni i kretowisk, ze względu na ich większą wytrzymałość. Innym typem kosiarki rotacyjnej są kosiarki tarczowe, inaczej dyskowe. Wykorzystywane są one w dużych gospodarstwach, gdyż posiadają mniejszą masę i mają mniejsze wymagania na moc. Ich szerokość wynosi maksymalnie 3,5 m. Dobrze sprawdzają się na łąkach o równej powierzchni. Kosiarki rotacyjne mogą być wyposażone w spulchniacze lub zgniatacze pokosu, dzięki temu przyspieszony zostaje proces schnięcia skoszonej zielonki.


Proszę czekać - ładowanie treści...