Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
SKUP ŻYTA

Sadki

Meble kuchenne Stolkar
Meble kuchenne Stolkar

Warszawa

1,00

Deski podłogowe sosnowe

Cieplewo

39

SKUP ŻYTA

Sadki

Kosiarki bijakowe do zboża i siana, używane i nowe - maszyny rolnicze - ogłoszenia znajdzto.pl (2)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Cena Dodano
Kosiarka Bijakowa TALEX LEKKA z WOM 110 135 135H 150 150H

Kosiarka Bijakowa TALEX LEKKA z WOM 110 135 135H 150 150H

Rogóźnokujawsko-pomorskie 6 400 2018-10-04
znajdzto.pl / ... / Kosiarki łąkowe / Kosiarki bijakowe
Rozdrabniacz tylno boczny Talex Leopard kosiarka bijakowa

Rozdrabniacz tylno boczny Talex Leopard kosiarka bijakowa

Rogóźnokujawsko-pomorskie 20 400 2018-10-03
znajdzto.pl / ... / Kosiarki łąkowe / Kosiarki bijakowe
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu KOSIARKI BIJAKOWE z województw: Zobacz ogłoszenia z działu KOSIARKI BIJAKOWE z miast:

Kosiarki bijakowe


Kosiarki bijakowe nazywane są także mulczerami. Maszyny te najczęściej wykorzystywane są w pracach komunalnych, ale także przy koszeniu nieużytków i rowów przy polach uprawnych.


Kosiarki bijakowe oferowane przez producentów mają bardzo zróżnicowane parametry. Różnią się od siebie szerokością roboczą i rodzajem zawieszenia. Kosiarki bijakowe mogą być bowiem mocowane na tył ciągnika, montowane na przód lub tył oraz kosiarki bijakowe boczne. Te ostatnie wykorzystywane są do koszenia i rozdrabniania zieleni rosnącej w rowach, przy drogach, rzekach i stawach. Kosiarki bijakowe znajdują zastosowanie także w gospodarstwach sadowniczych, gdzie rozdrobnione resztki roślinne po zbiorach owoców pozostawiane są na podłożu, przyczyniając się do szybkiego zmineralizowania gleby. Ponadto kosiarki bijakowe używane są do koszenia skarp, obiektów melioracyjnych, wysokich i twardych traw i trawników. Kosiarki bijakowe znajdują zastosowanie w rolnictwie, pomagając w utrzymaniu łąk i pastwisk, wyrównują powierzchnię pola, kopce kretów, rozrzucają rozdrobnioną zieleń, użyźniając w ten sposób glebę. Kosiarki bijakowe znacznie obniżają koszty pracy związane ze zbieraniem skoszonego materiału. Nowych i używanych kosiarek bijakowych można szukać w prasie branżowej, w ogłoszeniach na portalach poświęconych tematyce rolniczej, a także w serwisach z ofertami o sprzedaży sprzętu rolniczego.


Proszę czekać - ładowanie treści...