tagi inne maszyny do nawożenia
rozrzutnik obornika
zobacz więcej
Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Wille Racławickie
Wille Racławickie

Racławice

677 000

Inne maszyny do nawożenia, używane i nowe - maszyny rolnicze - ogłoszenia znajdzto.pl (3)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Cena Dodano
Rozsiewacz do nawozu dwutarczowy 600, 800, 1000 L Promar hydraulika

Rozsiewacz do nawozu dwutarczowy 600, 800, 1000 L Promar hydraulika

Rogóźnokujawsko-pomorskie 3 800 2021-01-20
znajdzto.pl / ... / Rozsiewacze / Inne maszyny do nawożenia
Rozsiewacz do nawozu jednotarczowy dwutarczowy siewka lej Pronar

Rozsiewacz do nawozu jednotarczowy dwutarczowy siewka lej Pronar

Rogóźnokujawsko-pomorskie 1 550 2021-01-11
znajdzto.pl / ... / Rozsiewacze / Inne maszyny do nawożenia
Pronar NV161/2 NV161/2

Pronar NV161/2 NV161/2

Komornikidolnośląskie 41 231 PLN 2020-11-10
znajdzto.pl / ... / Rozsiewacze / Inne maszyny do nawożenia
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu INNE MASZYNY DO NAWOŻENIA z województw: Zobacz ogłoszenia z działu INNE MASZYNY DO NAWOŻENIA z miast:

Maszyny do nawożenia

 

Opłacalność produkcji rolnej co roku dla wielu rolników staje pod znakiem zapytania. Stąd tak ważny jest właściwy dobór maszyn rolniczych dopasowanych do potrzeb gospodarstwa.

 

Nawożenie jest jednym z najważniejszych zabiegów agrotechnicznych. Oprócz naturalnych nawozów stosuje się także nawozy sztuczne i mineralne. Do rozprowadzania tych ostatnich służą rozsiewacze nawozów. Wybór odpowiedniej maszyny do nawożenia powinien być podyktowany jej wydajnością, precyzją rozprowadzania nawozu, kosztem eksploatacji, dostępnością serwisu i łatwością obsługi maszyny. Na rynku oferowanych jest kilka rodzajów maszyn do nawożenia – rozsiewacze dwutarczowe, pneumatyczne i uniwersalne. Pojedyncze tarcze montowane są tylko w rozsiewaczach o załadunku do 500 kg. Obecnie wiodącymi producentami rozsiewaczy nawozów są Kuhn, Sulky, Amazone, Kverneland, Unia Group, Rauh, Sipma. Na rynku oferowane są maszyny do nawożenia podwieszane o masie załadunkowej od 300 do 1500 kg oraz przyczepiane - o załadunku od 1500 do 15000 kg. Przy wyborze rozsiewacza należy kierować się nie tylko możliwościami maszyny, ale także potrzebami gospodarstwa. Rozsiewacz nawozu powinien mieć możliwość precyzyjnego dawkowania nawozu na hektar i dokładnie rozprowadzać nawóz po polu i na obrzeżach, bez przenoszenia nawozu poza pole. Dobrze, jeśli maszyna posiada regulację szerokości roboczej i jest łatwa w obsłudze i przygotowaniu do pracy. Warto także zwrócić uwagę na warunki serwisowania danej maszyny, dostęp do części zamiennych oraz długość gwarancji.

 

 

Proszę czekać - ładowanie treści...