Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Deski podłogowe sosnowe

Cieplewo

39

Meble kuchenne Stolkar
Meble kuchenne Stolkar

Warszawa

1,00

Deszczownie szpulowe do nawadniania, używane i nowe - maszyny rolnicze - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Cena Dodano
pompa do deszczowni duza

pompa do deszczowni duza

Włocławekkujawsko-pomorskie 10 700 2018-12-08
znajdzto.pl / ... / Ochrona roślin i nawadnianie / Deszczownice
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu DESZCZOWNICE z województw: Zobacz ogłoszenia z działu DESZCZOWNICE z miast:

Deszczownia do wielu zastosowań


Instalacje nawadniające znajdują zastosowanie nie tylko w przydomowych ogródkach i na działkach, ale nierzadko są spotykane także przy dużych uprawach polowych.


Ciekawym rozwiązaniem na zmechanizowanie zabiegu powierzchniowego nawadniania jest deszczownia. Jest to urządzenie, którego zadaniem jest wytwarzanie sztucznego deszczu i zraszanie powierzchni roślin w okresie wegetacji. Deszczownie znajdują zastosowanie w sadownictwie, w uprawie winorośli i warzyw, jak i w nawadnianiu łąk. Deszczownie mogą być montowane na stałe, gdzie częścią ruchomą są tylko zraszacze. Konstrukcje półstałe posiadają stałe rurociągi główne, a rurociągi boczne i zraszacze pozostają ruchome. Innym typem deszczowni jest deszczownia mobilna, która składa się z pompy do przewożenia i przesuwanych rurociągów. Na rynku oferowane są także deszczownie szpulowe złożone z bębna z wężem. Na końcu węża znajduje się działko deszczujące. Woda jest doprowadzana pod ciśnieniem do węża i rozprowadzana przez działko na dużą odległość. Przenośne deszczownie polowe są bardzo wygodne w użyciu, gdyż ich rozmieszczenie można dostosować do specyfiki danego pola i rodzaju upraw. Dostępność modułów do montowania deszczowni przenośnych pozwala na ich montaż także na obszarach nizinnych. W uprawach roślin wysokich stosuje się z kolei zraszacze na przedłużaczach. Deszczownie stosuje się nie tylko do rozprowadzania wody, ale także do gnojowicy.

Proszę czekać - ładowanie treści...