tagi akcesoria do kombajnów
kombajn do buraków
zobacz więcej
Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Meble kuchenne Stolkar
Meble kuchenne Stolkar

Warszawa

1,00

Akcesoria do kombajnów rolniczych, używane i nowe - maszyny rolnicze - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Cena Dodano
KABINA BIZON Z OŚWIETLENIEM NOWA SZYSZKA OKAZJA! !

KABINA BIZON Z OŚWIETLENIEM NOWA SZYSZKA OKAZJA! !

Rogóźnokujawsko-pomorskie 4 500 2019-02-07
znajdzto.pl / ... / Kombajny / Akcesoria do kombajnów
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu AKCESORIA DO KOMBAJNÓW z województw: Zobacz ogłoszenia z działu AKCESORIA DO KOMBAJNÓW z miast:

Akcesoria do kombajnów

 

Nowoczesne kombajny do zbóż oferują coraz więcej rozwiązań, które znacząco ułatwiają zbiór plonów, ich omłot i oczyszczanie, zmniejszając koszty produkcji.

 

Nowoczesność i stopień zaawansowania kombajnów zbożowych wynika z zastosowań nowoczesnej elektroniki, komputerów pokładowych, coraz większej możliwości zastosowanych różnego rodzaju elementów roboczych, a także z poprawy komfortu obsługi samej maszyny. Przykładowo dużym ułatwieniem dla operatora jest zastosowanie szerszego kąta widzenia w kabinie. Na rynku oferowanych jest wiele akcesoriów do kombajnów, które sprawiają, że maszyny te mogą być wykorzystywane są do zbioru niemal 200 gatunków zbóż, w tym kukurydzy, rzepaku, ryżu czy słonecznika. Jakość omłotu i stopień oczyszczenia poszczególnych gatunków zbóż wykonana przez jeden kombajn jest różna i nie zawsze zadowalająca. Za zbiór, omłot i oczyszczanie odpowiada właściwie dobrany zespół żniwny, tzw. heder. Przykładowo do zbioru rzepaku niezbędnym akcesorium będzie zespół żniwny z aktywnym rozdzielaczem łanu, a do zbioru kukurydzy heder do kukurydzy. Na rynku dostępne są zaawansowane technicznie akcesoria do kombajnów, w tym osprzęty do hederów, napędy hederów, młocarnie i osprzęt, odrzutniki słomy, przenośniki pochyłe, przenośniki elewatora, podsiewacze i osprzęt, wytrząsacze, sita, zsypy, czy oświetlenie do kombajnów.

Proszę czekać - ładowanie treści...